ZT-L3000N
Afbeeldingen kunnen afwijken
Z3R-400N
Z3R-400N
Login | Registreer om prijzen te zien
O200.SP-PV1T.72CV
O200.SP-PV1T.72CV
OPTEX FA ZT-L3000N
Artikelnummer : O15352
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/47837/image_1920?unique=15bf31d
Meetbereik 0 .. 30 m
Uitgang type NPN
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 11 mm
Mechanische eigenschappen
Diepte behuizing 20 mm
Materiaal behuizing Plastic (ABS)
Materiaal meetvlak PMMA
Hoogte 31 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik ≤ 15 mA
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +50 °C