| Algemene eigenschappen | |
|---|---|
| Merk | OPTEX FA |
| Meetbereik | 0.01 .. 2.5 m |
| Uitgang type | NPN |
| Aansluiting | Kabel 2 m |
| Maat | 12 mm |
| Kleur licht | Rood |
| Mechanische eigenschappen | |
| Diepte behuizing | 28.6 mm |
| Materiaal behuizing | RVS 1.4301 |
| Materiaal meetvlak | PC |
| Hoogte | 37 mm |
| Elektrische eigenschappen | |
| Voedingsspanning | 10 … 30 Vdc |
| Stroomverbruik | < 30 mA |
| Afstelling | Potentiometer |
| Lichtbron | LED |
| Reactietijd inschakelen | 0.7 ms |
| Reactietijd uitschakelen | 0.7 ms |
| Kleinste detecteerbare object | 40 mm |
| Omgevingseigenschappen | |
| Beschermingsgraad | IP 67 |
| Werktemperatuur | -25 … +55 °C |