LM25C528.AG Lineaire magnetische encoder
Afbeeldingen kunnen afwijken
EN580E.IL-SU06.GA1H1.02048.K
EN580E.IL-SU06.GA1H1.02048.K
Login | Registreer om prijzen te zien
LAENC27.2221.2.ZN14
LAENC27.2221.2.ZN14
Laumans LM25C528.AG Lineaire magnetische encoder
Artikelnummer : LA222001
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/8524/image_1920?unique=4563b0f
  • Lengte behuizing
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Resolutie
  • Short circuit protection
  • Reverse polarity protection
  • Voedingsspanning
  • Schakelfrequentie
  • Beschermingsgraad
  • Werktemperatuur
  • Vibratie bestendigheid
  • Schok bestendigheid
Deze combinatie bestaat niet.
Laumans LM25 lineaire encoder
  • Contactloze meting
  • Extern of intern referentiesignaal
  • Leverbaar in verschillende resoluties
  • Ook met andere kabellengtes of met stekker leverbaar
Algemene eigenschappen
Merk Laumans Sensors
Aansluiting Kabel 5 m
Maat 12.5 mm
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 38 mm
Diepte behuizing 25 mm
Materiaal behuizing Metaal
Elektrische eigenschappen
Resolutie 25 µm
Short circuit protection Ja
Reverse polarity protection Ja
Voedingsspanning 15 … 28 Vdc
Schakelfrequentie 300 kHz
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur 0 … +50 °C