LIR30XBF15DPRY-E2 M30, PNP, NO Inductieve naderingsschakelaar
Prijs:
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
Laumans LIR30XBF15DPRY-E2 M30, PNP, NO Inductieve naderingsschakelaar
Artikelnummer : LA101123
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9026/image_1920?unique=15bf31d
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
Merk Laumans Sensors
Nominale schakelafstand 15 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M12
Maat M30
Type contact Complementary (NO / NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 63 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing Vernikkeld messing
Montagetype Quasi-flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik ≤ 15 mA
Maximale output < 200 mA
Schakel indicator LED geel
Schakelfrequentie < 300 Hz
Hysterese 1 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +70 °C