LIR6.5QBF02DPOY 6.5 mm, PNP, NO Inductieve naderingsschakelaar
Prijs:
Afbeeldingen kunnen afwijken
IF08.P02S-F16.PO1Z.7WCV
IF08.P02S-F16.PO1Z.7WCV
Laumans LIR6.5QBF02DPOY 6.5 mm, PNP, NO Inductieve naderingsschakelaar
Artikelnummer : LA101115
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9018/image_1920?unique=4563b0f
Merk Laumans Sensors
Nominale schakelafstand 2 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 6.5 mm
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 40 mm
Type behuizing Cilindrisch glad
Materiaal behuizing RVS
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik ≤ 10mA
Schakel indicator LED geel
Schakelfrequentie < 1 kHz
Hysterese 1 … 20 %