LIR6.5QBF02DPOY 6.5 mm, PNP, NO Inductieve naderingsschakelaar
Prijs:
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
Login | Registreer om prijzen te zien
HITEM-LAU-S4U4
HITEM-LAU-S4U4
Laumans LIR6.5QBF02DPOY 6.5 mm, PNP, NO Inductieve naderingsschakelaar
Artikelnummer : LA101115
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9018/image_1920?unique=15bf31d
Prijs per stuk excl. BTW
  • Merk
  • Nominale schakelafstand
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type contact
  • Lengte behuizing
  • Type behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Montagetype
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Schakel indicator
  • Schakelfrequentie
  • Hysterese
  • Beschermingsgraad
Deze combinatie bestaat niet.
Algemene eigenschappen
Merk Laumans Sensors
Nominale schakelafstand 2 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 6.5 mm
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 40 mm
Type behuizing Cilindrisch glad
Materiaal behuizing RVS
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik ≤ 10mA
Schakel indicator LED geel
Schakelfrequentie < 1 kHz
Hysterese 1 … 20 %