LIR05AF15DPOY 5 mm, PNP, NO Inductieve naderingsschakelaar
Prijs:
Afbeeldingen kunnen afwijken
IF08.P02S-F16.PO1Z.7WCV
IF08.P02S-F16.PO1Z.7WCV
Laumans LIR05AF15DPOY 5 mm, PNP, NO Inductieve naderingsschakelaar
Artikelnummer : LA101114
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/7746/image_1920?unique=4563b0f
Merk Laumans Sensors
Nominale schakelafstand 1.5 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Kabel 2 m
Maat M5
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 30 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing RVS
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik ≤ 100mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 1200 Hz
Hysterese 1 … 20 %