JM60100-2CR 600V 70-100A 2P Zekeringhouder voor class J zekeringen UL/CSA
Afbeeldingen kunnen afwijken
CH30J3 600V 30A 3P Zekeringhouder voor class J UL/CSA
Login | Registreer om prijzen te zien
HMA I-Lift 350
HMA I-Lift 350
Bussmann JM60100-2CR 600V 70-100A 2P Zekeringhouder voor class J zekeringen UL/CSA
Artikelnummer : JM601002CR
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/45514/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Maat
  • Karakteristiek
  • Mechanische bevestiging
  • Aantal posities
  • Nominale stroom
  • Nominale voltage
  • Keurmerken
  • Keurmerken
Deze combinatie bestaat niet.
Algemene eigenschappen
Merk Bussmann
Maat 29 x 92 mm
Karakteristiek Klasse J
Mechanische eigenschappen
Mechanische bevestiging Schroefgaten
Aantal posities 2
Elektrische eigenschappen
Nominale stroom 100 A
Nominale voltage 600 Vac