Artikelnummer : BY0240898
Leveranciersnummer : 10240898
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11380/image_1920?unique=15bf31d
Login | Registreer om prijzen te zien
  • Merk
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type contact
  • Materiaal meetvlak
  • Naderingsrichting
  • Mech. pre-run / overrun
  • Maximaal schakelvoltage
  • Maximaal schakelvoltage
  • Maximale schakelstroom
  • Maximale schakelstroom
Merk Baumer
Herhalingsnauwkeurigheid < 1 µm
Uitgang type Mechanische schakelaar
Aansluiting Connector M8
Maat M8
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 38 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing Vernikkeld messing
Materiaal meetvlak Zirconium Oxide ZrO2
Naderingsrichting Frontaal
Mech. pre-run / overrun - / 1.5 mm approx.
Elektrische eigenschappen
Maximaal schakelvoltage 15 Vdc, 24 Vac
Maximale schakelstroom 2 mA DC, 50 mA AC
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 50
Werktemperatuur -20 … +75 °C