U500.DA0.2-IAMJ.72F
Afbeeldingen kunnen afwijken
IWRM 08U9501
IWRM 08U9501
Login | Registreer om prijzen te zien
RR30.DAF0-GGPI.9VF/E029
RR30.DAF0-GGPI.9VF/E029
Baumer U500.DA0.2-IAMJ.72F
Artikelnummer : BU1200625
Leveranciersnummer : 11200625
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/7323/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Meetbereik
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Type behuizing
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Materiaal meetvlak
  • Resolutie
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Afstelling
  • Schakel indicator
  • Power indicator
  • Hysterese
  • Reactietijd inschakelen
  • Reactietijd uitschakelen
  • Geluidsfrequentie
Merk Baumer
Meetbereik 20 .. 1000 mm
Herhalingsnauwkeurigheid < 0.5 mm
Uitgang type 4 .. 20 mA
Aansluiting Connector M12 5 pin
Maat 18 mm
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 45 mm
Type behuizing Rechthoekig
Diepte behuizing 32 mm
Materiaal behuizing Plastic (ASA PMMA)
Materiaal meetvlak PEEK
Elektrische eigenschappen
Resolutie < 0.3 mm
Voedingsspanning 12 … 30 Vdc
Stroomverbruik 35 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling qTeach, IO-Link, Teach input
Schakel indicator LED geel
Power indicator LED groen
Hysterese 4 %
Reactietijd inschakelen < 40 ms
Reactietijd uitschakelen < 40 ms
Geluidsfrequentie 200 kHz
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +65 °C
Datasheet Baumer [BU1200625] U500_DA0_2-IAMJ_72F EN