UNCK 09G8914/KS35A/IO
Afbeeldingen kunnen afwijken
IWRM 08U9501
IWRM 08U9501
Login | Registreer om prijzen te zien
RR30.DAF0-GGPI.9VF/E029
RR30.DAF0-GGPI.9VF/E029
Baumer UNCK 09G8914/KS35A/IO
Artikelnummer : BU1013759
Leveranciersnummer : 11013759
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/12728/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Meetbereik
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Type behuizing
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Resolutie
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Afstelling
  • Afstelling
  • Schakel indicator
  • Vervuiling/uitlijning indicator
  • Reactietijd inschakelen
  • Geluidsfrequentie
Merk Baumer
Meetbereik 30 .. 200 mm
Herhalingsnauwkeurigheid < 0.1 mm
Uitgang type IO-Link
Aansluiting Flylead connector M8 met 20 cm kabel
Maat 8.6 mm
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 55 mm
Type behuizing Rechthoekig
Diepte behuizing 24.5 mm
Materiaal behuizing PA 12
Elektrische eigenschappen
Resolutie < 0.1 mm
Voedingsspanning 18 … 30 Vdc
Stroomverbruik 35 mA
Afstelling Teach, IO-Link
Schakel indicator LED groen / rood
Vervuiling/uitlijning indicator Ja
Reactietijd inschakelen < 7 ms
Geluidsfrequentie 380 kHz
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur 0 … +60 °C