UNDK 09T9114/KS35A
Afbeeldingen kunnen afwijken
IWRM 08U9501
IWRM 08U9501
Login | Registreer om prijzen te zien
RR30.DAF0-GGPI.9VF/E029
RR30.DAF0-GGPI.9VF/E029
Baumer UNDK 09T9114/KS35A
Artikelnummer : BU1011520
Leveranciersnummer : 11011520
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/12716/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Meetbereik
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Type behuizing
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Resolutie
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Schakel indicator
  • Vervuiling/uitlijning indicator
  • Reactietijd inschakelen
  • Geluidsfrequentie
Merk Baumer
Meetbereik 30 .. 200 mm
Herhalingsnauwkeurigheid < 0.1 mm
Uitgang type RS232
Aansluiting Flylead connector M8 met 20 cm kabel
Maat 8.6 mm
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 48.8 mm
Type behuizing Rechthoekig
Diepte behuizing 30.5 mm
Materiaal behuizing PA 12
Elektrische eigenschappen
Resolutie < 0.1 mm
Voedingsspanning 15 ... 30 Vdc
Stroomverbruik 35 mA
Schakel indicator LED geel / rood
Vervuiling/uitlijning indicator Ja
Reactietijd inschakelen < 7 ms
Geluidsfrequentie 380 kHz
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur 0 … +60 °C