UNDK 09U6914/KS35AD1
Afbeeldingen kunnen afwijken
IWRM 08U9501
IWRM 08U9501
Login | Registreer om prijzen te zien
RR30.DAF0-GGPI.9VF/E029
RR30.DAF0-GGPI.9VF/E029
Baumer UNDK 09U6914/KS35AD1
Artikelnummer : BU1007902
Leveranciersnummer : 11007902
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/7317/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Meetbereik
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Type behuizing
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Resolutie
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Schakel indicator
  • Vervuiling/uitlijning indicator
  • Reactietijd inschakelen
  • Reactietijd uitschakelen
  • Geluidsfrequentie
Merk Baumer
Meetbereik 3 .. 150 mm
Herhalingsnauwkeurigheid < 0.5 mm
Uitgang type 0 .. 10 V
Aansluiting Flylead connector M8 met 20 cm kabel
Maat 8.6 mm
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 48.8 mm
Type behuizing Rechthoekig
Diepte behuizing 57.7 mm
Materiaal behuizing PA 12
Elektrische eigenschappen
Resolutie < 0.3 mm
Voedingsspanning 15 ... 30 Vdc
Stroomverbruik 35 mA
Maximale output < 15 mA
Afstelling Teach
Schakel indicator LED geel / rood
Vervuiling/uitlijning indicator Ja
Reactietijd inschakelen < 35 ms
Reactietijd uitschakelen < 35 ms
Geluidsfrequentie 380 kHz
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur 0 … +60 °C