OM60-PR0060.HH.TXFV
Afbeeldingen kunnen afwijken
OM70-P0140.HH0130.EK
OM70-P0140.HH0130.EK
Login | Registreer om prijzen te zien
FADK 14I4470/S35A/IO
FADK 14I4470/S35A/IO
Baumer OM60-PR0060.HH.TXFV
Artikelnummer : BO1726783
Leveranciersnummer : 11726783
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/45419/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Meetbereik
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Lichtstraal type
  • Lengte behuizing
  • Type behuizing
  • Diepte behuizing
  • Stroomverbruik
  • Afstelling
  • Afstelling
  • Lichtbron
  • Schakel indicator
  • Power indicator
  • Temperatuur afwijking
  • Interface
  • Lineariteit fout
  • Meetfrequentie
  • Laser klasse
  • Beschermingsgraad
  • Werktemperatuur
  • Vibratie bestendigheid
  • Schok bestendigheid
Merk Baumer
Meetbereik 40 .. 60 mm
Herhalingsnauwkeurigheid 0.27 µm
Uitgang type RS485
Aansluiting Flylead connector M12 5 pin met 30 cm kabel
Maat 27.2 mm
Lichtstraal type Punt
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 66 mm
Type behuizing Rechthoekig
Diepte behuizing 57 mm
Materiaal behuizing Plastic (PBT-ASA)
Materiaal meetvlak PMMA
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 18 … 30 Vdc
Stroomverbruik 100 mA
Afstelling RS485, Touch display, Teach input
Lichtbron Laser diode
Schakel indicator LED geel
Power indicator LED groen
Temperatuur afwijking ± 0.004 % Sde/K
Interface Modbus RTU
Lineariteit fout ± 0.04 % Mr
Meetfrequentie 3300 Hz
Laser klasse Klasse 1
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +50 °C