OM30-P0100.HV.AUN
Afbeeldingen kunnen afwijken
OM70-P0140.HH0130.EK
OM70-P0140.HH0130.EK
Login | Registreer om prijzen te zien
FADK 14I4470/S35A/IO
FADK 14I4470/S35A/IO
Baumer OM30-P0100.HV.AUN
Artikelnummer : BO1233965
Leveranciersnummer : 11233965
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11301/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Meetbereik
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Maat
  • Lichtstraal type
  • Lengte behuizing
  • Type behuizing
  • Diepte behuizing
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Afstelling
  • Lichtbron
  • Schakel indicator
  • Power indicator
  • Temperatuur afwijking
  • Lineariteit fout
  • Meetfrequentie
  • Laser klasse
  • Beschermingsgraad
  • Werktemperatuur
  • Vibratie bestendigheid
  • Schok bestendigheid
Merk Baumer
Meetbereik 50 .. 100 mm
Herhalingsnauwkeurigheid 8 ... 24 µm
Uitgang type 0 .. 10 V, 0 .. 5 V
Aansluiting Connector M8 4 pin
Maat 40.3 mm
Lichtstraal type Punt
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 49 mm
Type behuizing Rechthoekig
Diepte behuizing 13.6 mm
Materiaal behuizing Zink
Materiaal meetvlak Glas
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 12 … 28 Vdc
Stroomverbruik 100 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling Teach knop, IO-Link
Lichtbron Laser diode
Schakel indicator LED geel
Power indicator LED groen
Temperatuur afwijking 0.02 % Sde/K
Lineariteit fout ± 0.13 % Mr
Meetfrequentie 5 kHz
Laser klasse Klasse 2
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +50 °C