OG050U.L-GW1O.7WL
Afbeeldingen kunnen afwijken
OG050U.R-GW1O.7WL
OG050U.R-GW1O.7WL
Login | Registreer om prijzen te zien
OG080U.R-GW1O.7WL
OG080U.R-GW1O.7WL
Baumer OG050U.L-GW1O.7WL
Artikelnummer : BO1229522
Leveranciersnummer : 11229522
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/7160/image_1920?unique=4563b0f
  • Meetveld grootte
  • Laser klasse
  • Kleinste detecteerbare object
Merk Baumer
Herhalingsnauwkeurigheid 0.01 mm
Uitgang type Push-pull, IO-Link
Aansluiting Connector M8 3 pin
Maat 70 mm
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 80 mm
Diepte behuizing 10 mm
Materiaal behuizing Zink
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Maximale output < 200 mA
Afstelling Potentiometer, IO-Link
Lichtbron Laser diode
Hysterese < 0.05 mm
Meetveld grootte 50 mm
Laser klasse Klasse 1
Kleinste detecteerbare object > 0.1 mm
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +60 °C