OG120U.R-GW1O.7WL
Afbeeldingen kunnen afwijken
OG080U.L-GW1O.7WL
OG080U.L-GW1O.7WL
Login | Registreer om prijzen te zien
OG120U.L-GW1O.7WL
OG120U.L-GW1O.7WL
Baumer OG120U.R-GW1O.7WL
Artikelnummer : BO1229512
Leveranciersnummer : 11229512
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/7159/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Maat
  • Zender / ontvanger
  • Lengte behuizing
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Voedingsspanning
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Afstelling
  • Lichtbron
  • Hysterese
  • Meetveld grootte
  • Kleinste detecteerbare object
Merk Baumer
Herhalingsnauwkeurigheid 0.06 mm
Uitgang type Push-pull, IO-Link
Aansluiting Connector M8 3 pin
Maat 144 mm
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 90 mm
Diepte behuizing 12 mm
Materiaal behuizing Zink
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Maximale output < 200 mA
Afstelling Potentiometer, IO-Link
Lichtbron LED
Hysterese < 0.25 mm
Meetveld grootte 120 mm
Kleinste detecteerbare object > 0.8 mm
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +60 °C