OG050U.R-GW1O.7WL
Afbeeldingen kunnen afwijken
OG030U.L-GW1O.7WL
OG030U.L-GW1O.7WL
Login | Registreer om prijzen te zien
OG050U.L-GW1O.7WL
OG050U.L-GW1O.7WL
Baumer OG050U.R-GW1O.7WL
Artikelnummer : BO1229510
Leveranciersnummer : 11229510
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/7158/image_1920?unique=4563b0f
Merk Baumer
Herhalingsnauwkeurigheid 0.04 mm
Uitgang type Push-pull, IO-Link
Aansluiting Connector M8 3 pin
Maat 70 mm
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 80 mm
Diepte behuizing 10 mm
Materiaal behuizing Zink
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Maximale output < 200 mA
Afstelling Potentiometer, IO-Link
Lichtbron LED
Hysterese < 0.25 mm
Meetveld grootte 50 mm
Kleinste detecteerbare object > 0.5 mm
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +60 °C