OM70-P0250.HH0130.EK
Afbeeldingen kunnen afwijken
OM70-P0140.HH0130.EK
OM70-P0140.HH0130.EK
Login | Registreer om prijzen te zien
FADK 14I4470/S35A/IO
FADK 14I4470/S35A/IO
Baumer OM70-P0250.HH0130.EK
Artikelnummer : BO1220194
Leveranciersnummer : 11220194
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11269/image_1920?unique=4563b0f
Merk Baumer
Meetbereik 50 .. 250 mm
Herhalingsnauwkeurigheid 0.3 … 2 µm
Uitgang type 4 .. 20 mA, 0 .. 10 V
Aansluiting Connector M12 8 pin
Maat 26 mm
Lichtstraal type Punt
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 74 mm
Type behuizing Rechthoekig
Diepte behuizing 55 mm
Elektrische eigenschappen
Resolutie 1.4 … 6.3 µm
Voedingsspanning 15 … 28 Vdc
Stroomverbruik 75 mA
Maximale output < 100 mA
Power indicator LED groen
Temperatuur afwijking 0.025 % So/K
Lineariteit fout ± 0.09 % Mr
Meetfrequentie 2 kHz
Laser klasse Klasse 1
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +50 °C