OM70-L1000.HV0500.EK
Baumer OM70-L1000.HV0500.EK
Artikelnummer : BO1220190
Leveranciersnummer : 11220190
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11266/image_1920?unique=4563b0f
Merk Baumer
Meetbereik 100 .. 1000 mm
Herhalingsnauwkeurigheid 1 … 32 µm
Uitgang type 4 .. 20 mA, 0 .. 10 V
Aansluiting Connector M12 8 pin
Maat 26 mm
Lichtstraal type Lijn
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 74 mm
Type behuizing Rechthoekig
Diepte behuizing 55 mm
Elektrische eigenschappen
Resolutie 3 … 63 µm
Voedingsspanning 15 … 28 Vdc
Stroomverbruik 75 mA
Maximale output < 100 mA
Power indicator LED groen
Temperatuur afwijking 0.065 % So/K
Lineariteit fout ± 0.19 % Mr
Meetfrequentie 2 kHz
Laser klasse Klasse 2
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +50 °C