OM70-L0070.HH0048.EK
Afbeeldingen kunnen afwijken
OM70-P0140.HH0130.EK
OM70-P0140.HH0130.EK
Login | Registreer om prijzen te zien
FADK 14I4470/S35A/IO
FADK 14I4470/S35A/IO
Baumer OM70-L0070.HH0048.EK
Artikelnummer : BO1216521
Leveranciersnummer : 11216521
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11256/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Meetbereik
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Maat
  • Lichtstraal type
  • Lengte behuizing
  • Type behuizing
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Materiaal meetvlak
  • Resolutie
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Lichtbron
  • Schakel indicator
  • Power indicator
  • Temperatuur afwijking
  • Lineariteit fout
  • Meetfrequentie
  • Laser klasse
  • Beschermingsgraad
  • Werktemperatuur
  • Vibratie bestendigheid
  • Schok bestendigheid
Merk Baumer
Meetbereik 30 .. 70 mm
Herhalingsnauwkeurigheid 0.1 … 0.3 µm
Uitgang type 4 .. 20 mA, 0 .. 10 V
Aansluiting Connector M12 8 pin
Maat 26 mm
Lichtstraal type Lijn
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 74 mm
Type behuizing Rechthoekig
Diepte behuizing 55 mm
Materiaal behuizing Aluminium
Materiaal meetvlak Glas
Elektrische eigenschappen
Resolutie 0.7 … 1 µm
Voedingsspanning 15 … 28 Vdc
Stroomverbruik 75 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling Webserver
Lichtbron Laser diode
Schakel indicator LED geel / rood
Power indicator LED groen
Temperatuur afwijking 0.01 % So/K
Lineariteit fout ± 0.06 % Mr
Meetfrequentie 2 kHz
Laser klasse Klasse 1
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +50 °C