OM70-P1500.HH1500.EK
Baumer OM70-P1500.HH1500.EK
Artikelnummer : BO1216520
Leveranciersnummer : 11216520
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11255/image_1920?unique=4563b0f
Merk Baumer
Meetbereik 150 .. 1500 mm
Herhalingsnauwkeurigheid 3 … 63 µm
Uitgang type 4 .. 20 mA, 0 .. 10 V
Aansluiting Connector M12 8 pin
Maat 26 mm
Lichtstraal type Punt
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 74 mm
Type behuizing Rechthoekig
Diepte behuizing 55 mm
Elektrische eigenschappen
Resolutie 13 … 125 µm
Voedingsspanning 15 … 28 Vdc
Stroomverbruik 75 mA
Maximale output < 100 mA
Power indicator LED groen
Temperatuur afwijking 0.100 % So/K
Lineariteit fout ± 0.32 % Mr
Meetfrequentie 2 kHz
Laser klasse Klasse 1
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +50 °C