O300.EL-GW1B.72N
Afbeeldingen kunnen afwijken
FZAM 30N5004
FZAM 30N5004
Login | Registreer om prijzen te zien
OM20-P0026.HH.YIN
OM20-P0026.HH.YIN
Baumer O300.EL-GW1B.72N
Artikelnummer : BO1176843
Leveranciersnummer : 11176843
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11181/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Speciaal type
  • Meetbereik
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Zender / ontvanger
  • Lengte behuizing
  • Diepte behuizing
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Afstelling
  • Power indicator
  • Vervuiling/uitlijning indicator
Merk Baumer
Speciaal type Through beam sensor
Meetbereik 0 .. 40 m
Uitgang type Push-pull
Aansluiting Connector M8 4 pin
Maat 12.9 mm
Zender / ontvanger Ontvanger
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 32.3 mm
Diepte behuizing 23 mm
Materiaal behuizing Plastic (ASA PMMA)
Materiaal meetvlak PMMA
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 30 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling qTeach, Teach input
Power indicator LED groen
Vervuiling/uitlijning indicator Ja
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +60 °C