O300H.RL-GW1J.PVCK
Baumer O300H.RL-GW1J.PVCK
Artikelnummer : BO1172813
Leveranciersnummer : 11172813
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11169/image_1920?unique=15bf31d
  • Meetbereik
  • Uitgang type
  • Aansluiting
Merk Baumer
Speciaal type Retro-reflective sensor
Meetbereik 0 .. 5 m
Uitgang type Push-pull
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 16.5 mm
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 34.6 mm
Diepte behuizing 28.7 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 11 … 30 Vdc
Stroomverbruik 25 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling Teach, IO-Link
Lichtbron Laser diode
Beschermingsgraad IP 68/69K & proTect+
Werktemperatuur -10 … +60 °C