OADM 20I5560/S14C
Afbeeldingen kunnen afwijken
OM70-P0140.HH0130.EK
OM70-P0140.HH0130.EK
Login | Registreer om prijzen te zien
FADK 14I4470/S35A/IO
FADK 14I4470/S35A/IO
Baumer OADM 20I5560/S14C
Artikelnummer : BO1164059
Leveranciersnummer : 11164059
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/6719/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Meetbereik
  • Maat
  • Lichtstraal type
  • Lengte behuizing
  • Type behuizing
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Materiaal meetvlak
  • Resolutie
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Lichtbron
  • Power indicator
  • Vervuiling/uitlijning indicator
  • Temperatuur afwijking
  • Lineariteit fout
Merk Baumer
Meetbereik 30 .. 130 mm
Uitgang type 4 .. 20 mA, PNP
Aansluiting Connector M12 5 pin
Maat 20.6 mm
Lichtstraal type Lijn
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 65 mm
Type behuizing Rechthoekig
Diepte behuizing 50 mm
Materiaal behuizing Zink
Materiaal meetvlak Glas
Elektrische eigenschappen
Resolutie 50 … 70 µm
Voedingsspanning 12 … 28 Vdc
Stroomverbruik 100 mA
Lichtbron Laser diode
Power indicator LED groen
Vervuiling/uitlijning indicator LED rood
Temperatuur afwijking < 0.03 % Sde/K
Lineariteit fout ± 0.15 … 0.22 mm
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur 0 … +50 °C