ZADM 023H871.0002
Afbeeldingen kunnen afwijken
UNDK 30P3712
UNDK 30P3712
Login | Registreer om prijzen te zien
D12R-TPC4 Lichtgeleidersensor PNP, connector
Baumer ZADM 023H871.0002
Artikelnummer : BO0165336
Leveranciersnummer : 10165336
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11059/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Meetbereik
  • Materiaal meetvlak
  • Resolutie
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Lichtbron
  • Reactietijd inschakelen
  • Interface
  • Interface
  • Lineariteit fout
  • Meetveld grootte
  • Baud rate
Merk Baumer
Meetbereik 640 .. 1400 mm
Uitgang type 4 .. 20 mA, NPN, Out 1 / Alarm
Aansluiting Connector M12 8 pin
Maat 23 mm
Mechanische eigenschappen
Type behuizing Rechthoekig
Materiaal behuizing Zink
Materiaal meetvlak Glas
Elektrische eigenschappen
Resolutie 0.5 ... 1 mm
Voedingsspanning 15 … 28 Vdc
Stroomverbruik 150 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling Teach
Lichtbron Infrarood diode
Reactietijd inschakelen < 2 ms
Interface Analoog, RS485
Lineariteit fout < 0.3 %
Meetveld grootte 400 ... 875 mm
Baud rate Instelbaar
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur 0 … +55 °C