EB360.SC-C.S012.V4GJN.13000N
Afbeeldingen kunnen afwijken
EB260.IR-5N022.VU2E0.01024L
EB260.IR-5N022.VU2E0.01024L
Login | Registreer om prijzen te zien
EB260.IR-5N038.VU5C1.01024L
EB260.IR-5N038.VU5C1.01024L
Baumer EB360.SC-C.S012.V4GJN.13000N
Artikelnummer : BM1266753
Leveranciersnummer : 11266753
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/26855/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Speciaal type
  • Meetmethode
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type as
  • Maat as
  • Resolutie
  • Voedingsspanning
  • Keurmerken
Merk Baumer
Speciaal type Singleturn encoder
Meetmethode Magnetisch
Herhalingsnauwkeurigheid ± 0.3 ... 0.5°
Uitgang type SSI
Aansluiting Flylead connector M12 8 pin met 30 cm kabel
Maat 36 mm
Mechanische eigenschappen
Type as Holle, blinde as
Maat as ø12 mm
Elektrische eigenschappen
Resolutie 8192 pulsen / 13 bits per rotatie
Voedingsspanning 4.5 ... 30 Vdc
Omgevingseigenschappen
Keurmerken UL
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -40 … +85 °C