BHK 16.24K2048-E6-5/0300
Afbeeldingen kunnen afwijken
E40H8-1000-6-L-5 Encoder 40mm, 8mm holle as, 1000PPR TTL 5V met kabel
Login | Registreer om prijzen te zien
502426-3010 Connector 0.4 B/B Rec Assy 30Ckt EmbsTp Pkg
Baumer BHK 16.24K2048-E6-5/0300
Artikelnummer : BM1162554
Leveranciersnummer : 11162554
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/25536/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Meetmethode
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type as
  • Maat as
  • Materiaal behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Maximaal toerental
  • Resolutie
  • Aansluiting oriëntatie
  • Voedingsspanning
  • Beschermingsgraad
  • Werktemperatuur
  • Vibratie bestendigheid
  • Schok bestendigheid
Deze combinatie bestaat niet.
Fabrikantcode :
Let op! Niet meer leverbaar na :
2025
Algemene eigenschappen
Merk Baumer
Meetmethode Optisch
Uitgang type HTL (Push-Pull)
Aansluiting Kabel 3 m
Maat 40 mm
Mechanische eigenschappen
Type as Holle as
Maat as ø6 mm, met klemring
Materiaal behuizing Polyamide, Aluminium
Maximaal toerental 12000 RPM
Elektrische eigenschappen
Resolutie 2048 pulsen / 11 bits per rotatie
Aansluiting oriëntatie Radiaal
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 64
Werktemperatuur -20 … +85 °C