IF08.P02S-F16.PO1Z.7WLV
Afbeeldingen kunnen afwijken
PRFDCM30-12DP Inductieve naderingsschakelaar volledig metaal M30 PNP NO met connector
Login | Registreer om prijzen te zien
IFRM 06P37A5/S35L
IFRM 06P37A5/S35L
Baumer IF08.P02S-F16.PO1Z.7WLV
Artikelnummer : BI1726747
Leveranciersnummer : 11726747
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/43793/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Nominale schakelafstand
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type contact
  • Materiaal meetvlak
  • Montagetype
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Schakel indicator
  • Schakelfrequentie
  • Hysterese
  • Beschermingsgraad
  • Werktemperatuur
  • Vibratie bestendigheid
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 2 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Flylead connector M8 3 pin
Maat 8 mm
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 16 mm
Type behuizing Rechthoekig
Materiaal behuizing Vernikkeld zink
Materiaal meetvlak PBT
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 30 Vdc
Stroomverbruik 12 mA
Maximale output < 100 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 5 kHz
Hysterese 2 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C