I60.P01S-F20.NO1Z.7BCU
Afbeeldingen kunnen afwijken
PRFD08-2DP-V Inductieve naderingsschakelaar volledig metaal M8 PNP NO met kabel
Baumer I60.P01S-F20.NO1Z.7BCU
Artikelnummer : BI1725707
Leveranciersnummer : 11725707
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/43931/image_1920?unique=bd520ca
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 1 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 6 mm
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 20 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 30 Vdc
Stroomverbruik 12 mA
Maximale output < 200 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 5 kHz
Hysterese 2 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C