I60.P01S-F20.PC1Z.7BCU
Afbeeldingen kunnen afwijken
PRFD30-12DP-V Inductieve naderingsschakelaar volledig RVS M30 PNP NO met kabel
Baumer I60.P01S-F20.PC1Z.7BCU
Artikelnummer : BI1725706
Leveranciersnummer : 11725706
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/43930/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 1 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 6 mm
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 20 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 30 Vdc
Stroomverbruik 12 mA
Maximale output < 200 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 5 kHz
Hysterese 2 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C