I80.P02S-F40.PC1Z.7WL
Afbeeldingen kunnen afwijken
PRFD30-12DP-V Inductieve naderingsschakelaar volledig RVS M30 PNP NO met kabel
Baumer I80.P02S-F40.PC1Z.7WL
Artikelnummer : BI1725694
Leveranciersnummer : 11725694
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/43867/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 2 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M8 3 pin
Maat 8 mm
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 40 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 12 mA
Maximale output < 200 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 5 kHz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C