IR05.P1FS-F20.NC1Z.7SLU
Baumer IR05.P1FS-F20.NC1Z.7SLU
Artikelnummer : BI1725350
Leveranciersnummer : 11725350
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/43741/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 1.6 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Flylead connector M8 3 pin
Maat M5
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 20 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 30 Vdc
Stroomverbruik 12 mA
Maximale output < 100 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 3 kHz
Hysterese 2 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C