IR05.P1FS-F20.NO1Z.7SCU
Afbeeldingen kunnen afwijken
PRFDCM30-12DP Inductieve naderingsschakelaar volledig metaal M30 PNP NO met connector
Baumer IR05.P1FS-F20.NO1Z.7SCU
Artikelnummer : BI1725345
Leveranciersnummer : 11725345
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/43740/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 1.6 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Kabel 2 m
Maat M5
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 20 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 30 Vdc
Stroomverbruik 12 mA
Maximale output < 100 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 3 kHz
Hysterese 2 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C