IR04.P0HS-F22.PC1Z.7SCU
Afbeeldingen kunnen afwijken
PRFD08-2DP-V Inductieve naderingsschakelaar volledig RVS M8 PNP NO met kabel
Login | Registreer om prijzen te zien
SFL-serie lichtschermen
SFL-serie lichtschermen
Baumer IR04.P0HS-F22.PC1Z.7SCU
Artikelnummer : BI1725342
Leveranciersnummer : 11725342
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/43754/image_1920?unique=4563b0f
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 0.8 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Kabel 2 m
Maat M4
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 22 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 30 Vdc
Stroomverbruik 12 mA
Maximale output < 100 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 3 kHz
Hysterese 2 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C