IR04.P0HS-F22.PO1Z.7SLU
Afbeeldingen kunnen afwijken
PRFD08-2DP-V Inductieve naderingsschakelaar volledig RVS M8 PNP NO met kabel
Login | Registreer om prijzen te zien
SFL-serie lichtschermen
SFL-serie lichtschermen
Baumer IR04.P0HS-F22.PO1Z.7SLU
Artikelnummer : BI1725337
Leveranciersnummer : 11725337
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/43751/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Nominale schakelafstand
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type contact
  • Materiaal meetvlak
  • Montagetype
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Schakel indicator
  • Schakelfrequentie
  • Hysterese
  • Beschermingsgraad
  • Werktemperatuur
  • Vibratie bestendigheid
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 0.8 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Flylead connector M8 3 pin
Maat M4
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 22 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing RVS V2A
Materiaal meetvlak POM
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 30 Vdc
Stroomverbruik 12 mA
Maximale output < 100 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 3 kHz
Hysterese 2 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C