IR04.P1FS-F20.PO1Z.7SLU
Afbeeldingen kunnen afwijken
PRFD30-12DP-V Inductieve naderingsschakelaar volledig RVS M30 PNP NO met kabel
Baumer IR04.P1FS-F20.PO1Z.7SLU
Artikelnummer : BI1725331
Leveranciersnummer : 11725331
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/43743/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 1.6 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Flylead connector M8 3 pin
Maat 4 mm
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 20 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 30 Vdc
Stroomverbruik 12 mA
Maximale output < 100 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 3 kHz
Hysterese 2 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C