IR03.P01S-F12.NO1Z.7SCL
Afbeeldingen kunnen afwijken
PRFDCM30-12DP Inductieve naderingsschakelaar volledig metaal M30 PNP NO met connector
Login | Registreer om prijzen te zien
IFRM 06P37A5/S35L
IFRM 06P37A5/S35L
Baumer IR03.P01S-F12.NO1Z.7SCL
Artikelnummer : BI1725317
Leveranciersnummer : 11725317
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/43769/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Nominale schakelafstand
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type contact
  • Materiaal meetvlak
  • Montagetype
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Schakel indicator
  • Schakelfrequentie
  • Hysterese
  • Beschermingsgraad
  • Werktemperatuur
  • Vibratie bestendigheid
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 1 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Kabel 50 cm
Maat 3 mm
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 12 mm
Type behuizing Cilindrisch glad
Materiaal behuizing RVS V2A
Materiaal meetvlak POM
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 30 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Maximale output < 100 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 4 kHz
Hysterese 2 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +75 °C