IR03.P01S-F12.PC1Z.7SCL
Afbeeldingen kunnen afwijken
PRFDCM30-12DP Inductieve naderingsschakelaar volledig metaal M30 PNP NO met connector
Baumer IR03.P01S-F12.PC1Z.7SCL
Artikelnummer : BI1725316
Leveranciersnummer : 11725316
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/43768/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 1 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Kabel 50 cm
Maat 3 mm
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 12 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 30 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Maximale output < 100 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 4 kHz
Hysterese 2 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +75 °C