IR30.P18S.2-Q60.NV1Z.7BO
Afbeeldingen kunnen afwijken
PRFDCM30-12DP Inductieve naderingsschakelaar volledig metaal M30 PNP NO met connector
Baumer IR30.P18S.2-Q60.NV1Z.7BO
Artikelnummer : BI1725201
Leveranciersnummer : 11725201
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/43577/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 18 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Connector M12 5 pin
Maat M30
Type contact Complementary (NO / NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 60 mm
Materiaal meetvlak PBT
Montagetype Quasi-flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Maximale output < 200 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 500 Hz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C