IR30.P15S-F50.NO1Z.7BCV
Afbeeldingen kunnen afwijken
PRFDCM30-12DP Inductieve naderingsschakelaar volledig metaal M30 PNP NO met connector
Baumer IR30.P15S-F50.NO1Z.7BCV
Artikelnummer : BI1725193
Leveranciersnummer : 11725193
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/43586/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 15 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Kabel 2 m
Maat M30
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 50 mm
Materiaal meetvlak PBT
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Maximale output < 200 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 400 Hz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C