IR18.P08S-F60.NO1Z.7BO
Afbeeldingen kunnen afwijken
PRFDCM30-12DP Inductieve naderingsschakelaar volledig metaal M30 PNP NO met connector
Baumer IR18.P08S-F60.NO1Z.7BO
Artikelnummer : BI1725155
Leveranciersnummer : 11725155
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/43614/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 8 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Connector M12 4 pin
Maat M18
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 60 mm
Materiaal meetvlak PBT
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Maximale output < 200 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 500 Hz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C