IR12.P10S.2-N50.NO1Z.7BO
Afbeeldingen kunnen afwijken
PRFDCM30-12DP Inductieve naderingsschakelaar volledig metaal M30 PNP NO met connector
Login | Registreer om prijzen te zien
IFRM 06P37A5/S35L
IFRM 06P37A5/S35L
Baumer IR12.P10S.2-N50.NO1Z.7BO
Artikelnummer : BI1725082
Leveranciersnummer : 11725082
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/43623/image_1920?unique=15bf31d
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Hysterese
  • Beschermingsgraad
  • Werktemperatuur
  • Vibratie bestendigheid
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 10 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Connector M12 4 pin
Maat M8
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 50 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Maximale output < 100 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 1500 Hz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C