IR08.P04S-N40.NC1Z.7SCV
Afbeeldingen kunnen afwijken
PRFD30-12DP-V Inductieve naderingsschakelaar volledig RVS M30 PNP NO met kabel
Login | Registreer om prijzen te zien
IFRM 06P37A5/S35L
IFRM 06P37A5/S35L
Baumer IR08.P04S-N40.NC1Z.7SCV
Artikelnummer : BI1725039
Leveranciersnummer : 11725039
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/43668/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Nominale schakelafstand
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type contact
  • Materiaal meetvlak
  • Montagetype
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Schakel indicator
  • Schakelfrequentie
  • Hysterese
  • Beschermingsgraad
  • Werktemperatuur
  • Vibratie bestendigheid
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 4 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Kabel 2 m
Maat M8
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 40 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing RVS V2A
Materiaal meetvlak PBT
Montagetype Non-flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 12 mA
Maximale output < 200 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 5 kHz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C