IR08.P04S-N46.PO1Z.7SL
Afbeeldingen kunnen afwijken
PRFDCM30-12DP Inductieve naderingsschakelaar volledig metaal M30 PNP NO met connector
Login | Registreer om prijzen te zien
IFRM 06P37A5/S35L
IFRM 06P37A5/S35L
Baumer IR08.P04S-N46.PO1Z.7SL
Artikelnummer : BI1725026
Leveranciersnummer : 11725026
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/43661/image_1920?unique=15bf31d
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Hysterese
  • Beschermingsgraad
  • Werktemperatuur
  • Vibratie bestendigheid
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 4 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M8 3 pin
Maat M8
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 46 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing RVS V2A
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 12 mA
Maximale output < 200 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 5 kHz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C