IR06.P02S-F28.NC1Z.7SL
Afbeeldingen kunnen afwijken
PRFD08-2DP-V Inductieve naderingsschakelaar volledig RVS M8 PNP NO met kabel
Login | Registreer om prijzen te zien
SFL-serie lichtschermen
SFL-serie lichtschermen
Baumer IR06.P02S-F28.NC1Z.7SL
Artikelnummer : BI1724980
Leveranciersnummer : 11724980
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/43729/image_1920?unique=4563b0f
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Hysterese
  • Beschermingsgraad
  • Werktemperatuur
  • Vibratie bestendigheid
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 2 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Connector M8 3 pin
Maat 6.5 mm
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 28 mm
Type behuizing Cilindrisch glad
Materiaal behuizing RVS V2A
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 12 mA
Maximale output < 200 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 5 kHz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C