IF250.D12L-N52.GP1I.71CV
Afbeeldingen kunnen afwijken
PRFD30-12DP-V Inductieve naderingsschakelaar volledig RVS M30 PNP NO met kabel
Baumer IF250.D12L-N52.GP1I.71CV
Artikelnummer : BI1705030
Leveranciersnummer : 11705030
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/43779/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Speciaal type
  • Nominale schakelafstand
  • Meetbereik
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Materiaal behuizing
  • Montagetype
  • Resolutie
Merk Baumer
Speciaal type Gelineariseerd
Nominale schakelafstand 12 mm
Meetbereik 0 .. 12 mm
Herhalingsnauwkeurigheid 0.12 mm
Uitgang type PNP, Push-pull, IO-Link
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 25 mm
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 52.4 mm
Type behuizing Rechthoekig
Materiaal behuizing PA 12
Montagetype Non-flush
Elektrische eigenschappen
Resolutie < 0.12 mm
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 12 mA
Schakelfrequentie 1000 Hz
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C