IR12V.P04S-F55.NO1Z.9BCU/E011
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
Login | Registreer om prijzen te zien
HITEM-LAU-S4U4
HITEM-LAU-S4U4
Baumer IR12V.P04S-F55.NO1Z.9BCU/E011
Artikelnummer : BI1197189
Leveranciersnummer : 11197189
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9886/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Nominale schakelafstand
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type contact
  • Materiaal meetvlak
  • Stroomverbruik
  • Schakel indicator
  • Schakelfrequentie
  • Hysterese
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 4 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Kabel 2 m
Maat M12
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 55 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing Vernikkeld messing
Materiaal meetvlak PBT
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 7 … 48 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 2 kHz
Hysterese 3 … 10 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 69K
Werktemperatuur -40 … +85 °C