IR18V.P08S-F50.NO1Z.9BDU/0035_E011
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
Login | Registreer om prijzen te zien
HITEM-LAU-S4U4
HITEM-LAU-S4U4
Baumer IR18V.P08S-F50.NO1Z.9BDU/0035_E011
Artikelnummer : BI1177635
Leveranciersnummer : 11177635
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9874/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Nominale schakelafstand
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type contact
  • Materiaal meetvlak
  • Stroomverbruik
  • Schakel indicator
  • Schakelfrequentie
  • Hysterese
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 8 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Flylead connector DT04-3P 3 pin
Maat M18
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 50 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing Vernikkeld messing
Materiaal meetvlak PBT
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 7 … 48 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 800 Hz
Hysterese 3 … 10 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 69K
Werktemperatuur -40 … +85 °C