IR30.P24S-N60.PV1Z.7BO
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
Baumer IR30.P24S-N60.PV1Z.7BO
Artikelnummer : BI1174035
Leveranciersnummer : 11174035
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9864/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 24 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M12 4 pin
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 60 mm
Materiaal meetvlak PBT
Montagetype Non-flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 500 Hz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C